- Today's Schedule - Current BST Time 
 

12:30 England Championship : Barnsley vs Sheffield United iFollow (CH-148)


15:00 England Championship : Nottingham Forest vs Fulham iFollow (CH-149)


07:00 Korea Republic K League 1 : Daegu vs Suwon Bluewings sportdigital (CH-3)

07:00 Korea Republic K League 1 : Pohang Steelers vs Incheon United Astro Supersport 1 (CH-123)

07:00 Japan J1 League : Nagoya Grampus vs Vissel Kobe FreeSports TV UK (CH-6) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)

10:30 Romania Liga II : Universitatea Cluj vs Unirea Dej Digi Sport 1 Romania (CH-11)

11:00 Portugal Segunda liga : Feirense vs Estrela Sport TV1 Portugal (CH-49)

11:00 Japan J1 League : Cerezo Osaka vs Yokohama F. Marinos sportdigital (CH-3)

11:00 Portugal Terceira Liga : Caldas vs Torreense Canal 11 Portugal (CH-13)

11:15 Netherlands Eredivisie : Twente vs NEC ESPN 1 NL (CH-15)

11:30 Turkey 1. Lig : Altınordu vs Ümranıyespor beIN SPORTS MAX 1 Turkey (CH-6)

11:30 Super Lig : Fatih Karagümrük vs Hatayspor beIN Sports 1 Turkey (CH-62)

11:30 Italy Serie A : Atalanta vs Udinese BT Sport 1 UK (CH-31) | SuperSport Football (CH-56) | beIN Sports 2 France (CH-117) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72)

12:00 Bosnia and Herzegovina Premijer Liga - FK Radnik Bijeljina vs. NK Siroki Brijeg Arena Sport 5 Croatia (CH-76)

12:00 Ukraine Premier League : Rukh Vynnyky vs Minai Futbol 1 Ukraine (CH-1)

12:00 Russia Premier League : Ufa vs Rubin Kazan' Match TV Russia (CH-127)

12:00 France Ligue 1 : Nice vs Olympique Lyonnais BT Sport 3 UK (CH-33) | beIN Sports HD 2 (CH-92) | ESPN Brasil (CH-81) | beIN Sports 3 Turkey (CH-64) | Eleven Sports 4 Poland (CH-2) | Sport 5 PLUS Israel (CH-145)

12:00 Scottish Premiership : St. Mirren vs Rangers Sky Sports Football (CH-35) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | Sport 5 Star Israel (CH-147)

12:00 3. Bundesliga: Dortmund II vs Viktoria Koln Sport Klub 2 Serbia (CH-102)

12:30 Belgium First Division A : Antwerp vs Club Brugge Eleven Pro League 1 Belgium (CH-4) | Sport 3 Israel (CH-142)

12:30 Germany Bundesliga 2 : Jahn Regensburg vs Hannover 96 Sky Sport Bundesliga 4 (CH-5)

12:30 Germany Bundesliga 2 : Sandhausen vs Werder Bremen Sky Sport Bundesliga 2 (CH-7)

12:30 Germany Bundesliga 2 : St. Pauli vs Hansa Rostock Sky Sport Bundesliga 3 (CH-8)

12:30 Hungary NB1 : Debrecen vs Puskás M4 Sport+ Hungary (CH-9)

12:45 Albania Superliga : Kukësi vs Vllaznia Shkodër SuperSport 3 Digitalb (CH-18)

13:00 Spain Segunda Division : Amorebieta vs Real Sociedad II Movistar Laliga 4 (CH-105)

13:00 Spain Segunda Division : Mirandés vs Almería Movistar Laliga 3 (CH-106)

13:00 Portugal U23 Championship - Sporting CP U23 vs. Benfica U23 Canal 11 Portugal HD (CH-13)

13:00 Spain La Liga : Sevilla vs Levante beIN Sports English 2 (CH-90) | Movistar Laliga 2 (CH-12) | beIN Sports HD 3 (CH-93) | Eleven Sports 3 Poland (CH-14) | ESPN BR (CH-82)

13:00 Italy Serie B : Pisa vs Pordenone Sport 5 Star Israel (CH-147)

13:00 3. Bundesliga: Havelse vs Braunschweig Sport Klub HD Serbia (CH-107)

13:30 Austrian League : Hartberg vs Rapid Sport Klub 10 Serbia (CH-108)

13:30 Netherlands Eredivisie : Cambuur vs Feyenoord ESPN 1 NL (CH-15)

13:30 Netherlands Eredivisie : Vitesse vs Go Ahead Eagles ESPN 2 NL (CH-16) | Sport 4 Israel (CH-143)

13:30 SPANISH PRIMERA | El Clasico tv show CANAL+ Premium Poland (CH-22)

14:00 Super Lig : Antalyaspor vs İstanbul Başakşehir beIN Sports 2 Turkey (CH-63)

14:00 Turkey 1. Lig : Balıkesirspor vs Bursaspor beIN SPORTS MAX 1 Turkey (CH-6)

14:00 Super Lig : Sivasspor vs Adana Demirspor beIN Sports 1 Turkey (CH-62)

14:00 Portugal Segunda liga : Nacional vs Mafra Sport TV+ Portugal (CH-17)

14:00 Poland Ekstraklasa : Zagłębie Lubin vs Cracovia Kraków Canal+ Sport Poland (CH-48)

14:00 England Premier League : Brentford vs Leicester City Astro SuperSport 2 (CH-124) | beIN Sports Premium 2 (CH-99) | Sport 2 Israel (CH-141)

14:00 England Premier League : West Ham United vs Tottenham Hotspur NBCSN (CH-43) | Astro Supersport 1 (CH-123) | beIN Sports English 1 (CH-61) | Sky Sports Premier League (CH-130) | Sky Sports Main Event (CH-38) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | RMC Sport 1 France (CH-119) | beIN Sports Premium 1 (CH-98) | Canal+ Sport France (CH-122) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | FOX Sports 1 Brasil (CH-85) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Sport 1 Israel (CH-140)

14:00 France Ligue 1 : Lens vs Metz beIN Sports HD 2 (CH-92) | beIN SPORTS 3 Turkey (CH-64) | CANAL+ FAMILY Poland (CH-169)

14:00 France Ligue 1 : Reims vs Troyes beIN Sports HD 7 (CH-97)

14:00 France Ligue 1 : Lorient vs Bordeaux beIN Sports HD 4 (CH-94) | beIN SPORTS 4 Turkey (CH-67)

14:00 France Ligue 1 : Rennes vs Strasbourg beIN Sports HD 6 (CH-96)

14:00 Italy Serie A : Fiorentina vs Cagliari SuperSport Variety 2 (CH-18) | beIN Sports 2 France (CH-117) | Eleven Sports 4 Poland (CH-2)

14:00 Italy Serie A : Hellas Verona vs Lazio BT Sport 3 UK (CH-33) | SuperSport Football (CH-56) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | Match! TV Russia (CH-127)

14:00 Croatia 1. HNL : Dinamo Zagreb vs Istra 1961 Arena Sport 3 Croatia (CH-68)

14:00 Sweden Allsvenskan - Hammarby IF vs. Ostersunds FK Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

14:00 Norway 1st Division - Hamarkameratene vs. Ranheim Max Norway HD (CH-29)

14:15 Uruguay Primera Division : Deportivo Maldonado vs Torque VTV+ (CH-55)

14:30 Bulgaria Second League : Etar vs Septemvri Sofia Diema Sport Bulgaria (CH-59)

14:30 Bundesliga : Köln vs Bayer Leverkusen Sky Sports Football (CH-35) | DAZN1 Germany (CH-1) | Sport 3 Israel (CH-142)

14:30 Russia Premier League : Akhmat Grozny vs Ural Match! Premier Russia (CH-19)

14:45 Hungary NB1 : Honvéd vs Mezőkövesd-Zsóry M4 Sport+ Hungary (CH-9)

15:00 Ukraine Premier League - FC Dynamo Kiev vs. SC Dnipro-1 2 Plus 2 Ukraine (CH-77)

15:00 Denmark Superligaen - Randers FC vs. AGF Aarhus Canal 9 Denmark (CH-86)

15:00 Kazakhstan Premier League - FC Kairat Almaty vs FC Astana KazSport Kazakhstan (CH-109)

15:00 Portugal Liga 3 - FC Oliveira do Hospital vs. Amora FC Canal 11 Portugal (CH-13)

15:00 Belgium First Division A : Anderlecht vs Beerschot Eleven Pro League 1 Belgium (CH-4)

15:15 Serie B : Reggina vs Parma Sport Klub 8 Serbia (CH-110)

15:15 Spain La Liga : Barcelona vs Real Madrid LaLigaTV UK (CH-20) | TSN1 (CH-111) | beIN Sports English 2 (CH-90) | Movistar Laliga 1 (CH-21) | beIN Sports 1 France (CH-116) | beIN Sports HD 1 (CH-91) | ESPN Brasil (CH-81) | CANAL+ Premium Poland (CH-22) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)

15:30 Portugal Primeira Liga : Paços de Ferreira vs Arouca Sport TV2 Portugal (CH-74)

15:45 Netherlands Eredivisie : Ajax vs PSV ESPN 1 NL (CH-15) | ESPN BR (CH-82) | Sport 4 Israel (CH-143)

15:45 Albania Superliga : Skënderbeu Korçë vs Dinamo Tirana SuperSport 3 Digitalb (CH-18)

16:00 Austrian league : Salzburg vs Sturm Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

16:00 Slovakia Superliga - DAC 1904 Dunajska Streda vs. MFK Zemplin Michalovce Dajto HD (CH-148)

16:00 Norway Eliteserien - Stroemsgodset IF vs. Bodoe/Glimt TV Norge HD (CH-153)

16:00 Morocco Botola Pro : Olympic Safi vs Chabab Mohammédia Arryadia HD Morocco (CH-3)

16:00 Serbia Super Liga : Vojvodina vs Radnički Kragujevac Arena Sport 1 Serbia (CH-69)

16:00 Chile Primera Division : Melipilla vs Universidad Chile TNT Sports HD Chile (CH-5)

16:00 France Ligue 1 : Monaco vs Montpellier BT Sport 3 UK (CH-33) | Canal+ Sport France (CH-122) | beIN Sports HD 2 (CH-92) | Eleven Sports 3 Poland (CH-14) | FOX Sports 1 Brasil (CH-85) | beIN SPORTS 3 Turkey (CH-64) | Sport 5 PLUS Israel (CH-145)

16:30 Poland Ekstraklasa : Warta Poznań vs Stal Mielec CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73)

16:30 Croatia 1. HNL : Lokomotiva Zagreb vs Rijeka Arena Sport 3 Croatia (CH-68)

16:30 England Premier League : Manchester United vs Liverpool NBCSN (CH-43) | Sky Sports Premier League (CH-130) | Sky Sports Main Event (CH-38) | Astro SuperSport 3 (CH-125) | beIN Sports English 1 (CH-61) | RMC Sport 1 France (CH-119) | Canal+ France (CH-121) | beIN Sports Premium 1 (CH-98) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Canal+ Sport Poland (CH-48) | Sport 1 Israel (CH-140)

16:30 Bundesliga : Stuttgart vs Union Berlin DAZN1 Germany (CH-1) | beIN SPORTS 2 Turkey (CH-63) | Sport 3 Israel (CH-142)

16:45 Ukraine Persha Liga - FC Metalist Kharkiv vs. FC Podillya Khmelnytskyi Futbol 1 Ukraine (CH-150)

17:00 Russia Premier League : Zenit vs Spartak Moskva Match! TV Russia (CH-127) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104)

17:00 Hungary NB1 : Ferencváros vs MTK M4 Sports Hungary (CH-7)

17:00 Bulgaria Parva Liga : Beroe vs CSKA Sofia Diema Sport Bulgaria (CH-59)

17:00 NCAA Women's Soccer : Virginia Tech vs Boston College YES Network (CH-8)

17:00 Italy Serie A : Roma vs Napoli BT Sport 2 UK (CH-32) | SuperSport Football (CH-56) | beIN Sports 2 France (CH-117) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | Sport 2 Israel (CH-141)

17:00 Peru Primera Division : Deportivo Municipal vs Melgar Gol Peru (CH-12)

17:00 Super Lig : Fenerbahçe vs Alanyaspor beIN Sports 1 Turkey (CH-62) | Sport Klub 10 Serbia (CH-108)

17:00 Turkey 1. Lig : Kocaelispor vs Gençlerbirliği beIN SPORTS MAX 1 Turkey (CH-6)

17:00 Poland I Liga : Widzew Łódź vs Łódzki KS Polsat Sport Poland (CH-47)

17:15 Spain Segunda Division : Burgos vs Huesca Movistar Laliga 4 (CH-105)

17:15 Spain Segunda Division : Ponferradina vs Real Oviedo Movistar Laliga 3 (CH-106)

17:30 Spain La Liga : Real Betis vs Rayo Vallecano LaLigaTV UK (CH-20) | beIN Sports English 2 (CH-90) | beIN Sports HD 3 (CH-93) | Movistar Laliga 1 (CH-21) | nSport+ Poland (CH-75) | ESPN Brasil (CH-81)

17:30 Belgium First Division A : Genk vs Gent Eleven Pro League 1 Belgium (CH-4)

17:45 Serbia Super Liga : Crvena Zvezda vs Radnički Niš Arena Sport 5 Croatia (CH-76)

17:45 Czech League : Sparta vs Mlada Boleslav Sport Klub HD Serbia (CH-107)

18:00 NCAA Women's Soccer : Duke vs Florida St. ACC Network (CH-9)

18:00 NCAA Women's Soccer : South Carolina vs Alabama ESPNU USA (CH-16)

18:00 Portugal Primeira Liga : Vizela vs Benfica Sport TV1 Portugal (CH-49) | RMC Sport 2 France (CH-120) | FOX Sports 1 Brasil (CH-85) | Eleven Sports 4 Poland (CH-2)

18:00 Liga MX : Pumas UNAM vs Tijuana TUDN USA (CH-66) | Univision (CH-132)

18:15 Israel Ligat Ha'Al : Beitar Jerusalem vs Hapoel Haifa Sport 4 Israel (CH-143)

18:30 Greek League: Olympiacos vs PAOK Sport Klub 1 Serbia (CH-101)

18:30 Romania Liga I : Farul Constanța vs FCSB Digi Sport 1 Romania (CH-11)

18:30 Bundesliga : Bochum vs Eintracht Frankfurt Astro SuperSport 2 (CH-124) | Sky Sports Football (CH-35) | DAZN1 Germany (CH-1) | beIN SPORTS 3 Turkey (CH-64) | Sport 3 Israel (CH-142)

19:00 Canadian Premier League : Atlético Ottawa vs York United Fox Soccer Plus (CH-22)

19:00 Netherlands Eredivisie : Groningen vs AZ Astro Supersport 4 (CH-126) | ESPN 1 NL (CH-15) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)

19:00 Poland Ekstraklasa : Piast Gliwice vs Legia Warszawa Canal+ Sport Poland (CH-48)

19:00 NCAA Women's Soccer : Texas vs Oklahoma St. LongHorn Network (CH-10)

19:00 Slovenian 2nd league : Krka vs Age Sport Klub 10 Serbia (CH-108)

19:15 Uruguay Primera Division : Liverpool vs Boston River VTV+ (CH-55)

19:15 Peru Primera Division : César Vallejo vs Alianza Universidad Gol Peru (CH-12)

19:30 Italy Serie B - SPAL Ferrara vs. Como 1907 Sport Klub 5 Serbia (CH-109)

19:30 Portugal Segunda liga : Trofense vs Sporting Covilhã Canal 11 Portugal (CH-13)

19:45 France Ligue 1 : Olympique Marseille vs PSG BT Sport 2 UK (CH-32) | beIN Sports English 1 (CH-61) | beIN Sports Premium 1 (CH-98) | beIN Sports HD 2 (CH-92) | beIN SPORTS 2 Turkey (CH-63) | CANAL+ SPORT 2 Poland CH-73) | Sport 5 Israel (CH-144)

19:45 Italy Serie A : Internazionale vs Juventus BT Sport 1 UK (CH-31) | SuperSport Football (CH-56) | beIN Sports 1 France (CH-116) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72)

19:45 Argentina Primera División : Colón vs Estudiantes Fox Sports Premium Argentina (CH-3)

19:45 Argentina Primera División : Godoy Cruz vs Banfield TNT Sports Argentina (CH-6)

20:00 Spain Segunda Division : Las Palmas vs Alcorcón Movistar Laliga 2 (CH-28)

20:00 NCAA Women's Soccer : Texas A&M vs Vanderbilt SEC Network USA (CH-7)

20:00 Spain La Liga : Atlético Madrid vs Real Sociedad LaLigaTV UK (CH-20) | beIN Sports English 2 (CH-90) | Movistar Laliga 1 (CH-21) | beIN Sports HD 1 (CH-91) | beIN Sports 2 France (CH-117) | nSport+ POland (CH-75) | ESPN Brasil (CH-81)

20:00 Belgium First Division A : OH Leuven vs Sint-Truiden Eleven Pro League 1 Belgium (CH-4)

20:00 Brazil Brasileirão : Atlético Mineiro vs Cuiabá Premiere 2 Brazil (CH-29) | Sport 1 Israel (CH-140)

20:00 Brazil Brasileirão : Internacional vs Corinthians SporTV Brazil (CH-78)

20:00 Brazil Brasileirão : Remo vs Ponte Preta SporTV3 Brazil (CH-80)

20:00 Brazil Brasileirão : Náutico vs Vasco da Gama Premiere 3 Brazil (CH-30)

20:30 Portugal Primeira Liga : Portimonense vs Estoril Sport TV3 Portugal (CH-77)

20:30 Chile Primera Division : Colo-Colo vs Universidad Católica TNT Sports HD Chile (CH-5)

21:00 NCAA Men's Soccer : Virginia Tech vs North Carolina YES Network (CH-8)

21:30 Uruguay Primera Division : Cerrito vs Wanderers VTV+ (CH-55)

21:30 Peru Primera Division : Alianza Lima vs Sporting Cristal Gol Peru (CH-12)

22:00 Colombia Primera A : Rionegro Águilas vs Deportivo Cali Win Sports+ (CH-1)

22:00 MLS : Austin vs Houston Dynamo ESPN USA (CH-44) | ESPN 2 BR (CH-83)

22:00 Argentina Primera División : Huracán vs San Lorenzo Fox Sports Premium Argentina (CH-3)

22:00 Honduras Liga Nacional : Marathón vs Platense FOX Deportes (CH-10)

22:15 Brazil Brasileirão : RB Bragantino vs São Paulo Premiere Brazil (CH-88) | Sport 1 Israel (CH-140)

00:00 Chile Primera Division : Huachipato vs Audax Italiano TNT Sports HD Chile (CH-5)

00:05 Colombia Primera A : América de Cali vs Atlético Nacional Win Sports+ (CH-1)

00:15 Argentina Primera División : Vélez Sarsfield vs Boca Juniors TNT Sports Argentina (CH-6) | Sport 2 Israel (CH-141)

00:30 Uruguay Primera Division : Nacional vs Rentistas VTV+ (CH-55)

00:30 MLS : Orlando City SC vs New England Fox Sports 1 USA (CH-39) | TSN5 (CH-115) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

00:30 Brazil Brasileirão : Bahia vs Chapecoense Premiere 2 Brazil (CH-29)

00:30 Brazil Serie B : Brusque vs Vila Nova SporTV Brazil (CH-78)

00:30 Ecuador Primera A : Emelec vs Barcelona GOLTV USA (CH-4)

01:00 USL Championship : El Paso Locomotive vs OKC Energy ESPN Deportes (CH-7)

01:00 Liga MX : Atlético San Luis vs Atlas TUDN USA (CH-66)

01:06 Liga MX : Santos Laguna vs Toluca Fox Sports 2 USA (CH-8)

02:10 Colombia Primera A : Atlético Huila vs Santa Fe Win Sports+ (CH-1)

03:00 Liga MX : Pachuca vs Juárez TUDN USA (CH-66)

 

 

Home Privacy Policy Contact

livefootballsite - Copyright